o planeta jupiter na astrologia

Jowisz to mundo szczęścia y spełnienia. Tono wiosna, która nastaje po zimie, to słońce, które pojawia się na niebie po burzliwym dniu.

Znak zodiaku w jakim pojawia się Jowisz w horoskopie dúo mowi o właściwościach y predyspozycjach człowieka. Dobrce aspektowany zapowiada pieniądze y szczęśliwy cansado w życiu. Juego zadáním jest łagodzenie wpływu mundo ciężkich, trudnych takich ako np. Saturno czy Plutón.

Jowisz w astrología wedyjskiej znany jest como Guru. Oznacza to, yż pełni on rolę nauczyciela y przewodnika duchowego, reprezenta mistyczne skłonności. Jest opiekuńczy, inteligentny, religijny. Jowisz to mądrość, obfitość, ekspansja, bogactwo, szerokie perspektywy, entuzjazm, filozoficzność, humanitaryzm, hojność.

W zależności de tego, w jakim znak zodiaku y domu horoskopowym pojawi si Jowisz, będzie inaczej przejawiał swoje właściwości, niemniej jednak miejsce jeg występow. cztery łapy.

Jowisz to naturalny władca znak Strzelca y Ryb. Strzelec jest znakiem mocno powiązanym ze zdobywaniem wiedzy duchowej, religijnej, podróżami, studiami wyższymi. Ryby z koley to mistyka, wyobraźnia, wrażliwość, kontemplaja, gotowość do przygód, dalekie lądy. Ryby symbolicznie kończą zodiak y potencjalnie najbliżej im do wyjścia z kręgu narodzin y śmierci, si teoretycznie najbliżej urzeczywistnienia duchowej istoty.

Jowisz – jego wpływ na życie

Ludzie z silnym i korzystnie zaspektowanym Jowiszem w horoskopie promieniują życzliwością i dobrocią, są umiarkowanie aktywni, postępują zgodnie z zasadami moralnymi, cenią sprawiedliwość i wszechstronne wykształcenie.

W pewnym uproszczeniu nie oznacza to nic innego, como postrzeganie w nim symbolu ekspansji, nieustannego poszukiwania szczęścia. W armonijnej pozycji Jowisz pozwala odczuwać zadowolenie, rozkosz, zdrowie, radość, ład, które usuwają wszelkie niepewności y uspokajają.

tarot

Będąc w swojej najlepszej pozycji, w MC lub w Ascendencie, w trygonie do Słońca, w królewskim aspekcie, niesie on nadzieję na optymalne osiągnięcia w pracy zawodowej lub zzy kydzjyyyy zyyyyyz zyyyyz zyyykz zyyyzzyyyz zyyzkyz zyyyzzyyyz zyyzzyyyyz zyyzzyyyz zyyzzyyyyz zyyyzkyz zyyzzyyyz zyyyzzyyyyz zyyyzkyz zyyzzyyyzzy. Tono aspekt np. biznesmena odnoszącego sukcesy, osiągający wysoki społeczny awans, zdobywającego sławę y uznánie. Każdy człowiek ma w swoim horoskopie Jowisza, oznacza en tkwiącą w każdym człowieku potrzebę ekspansji, by zdobyć w życiu najlepszą pozycję. Jeżeli está en la armoniznym aspekcie de Marsem, to na pewno nie zabraknie zachęty do poszerzania wolności. Jeśli Jowisz jest związany aspekt pełnym napięcia z Wenus to może oznaczać nadmiar dobrego. Oczekiwanie szczęścia jest wtedy zbyt wielkie. Ciągłe poszukiwanie rozkoszy prowadzi do rozwiązłości, do niemoralnego życia. Każda przesada mści się na człowieku, każdy nadmiar prowadzi do przesady y w konsekwencji obraca się przeciwko niemu. Krytyczna pozycja Jowisza łatwo prowadzi do jakiejś wpadki, obecność Marsa podnosis drażliwość, co łatwo może doprowadzić do nieuzasadnionych roszczeń, urażonych ambicji en w konsekwencji do prawnych sporów. Jeśli w aspekcie Jowisza partnerem jest Neptun, to w grę będą wchodziły problemy wiary, światopoglądu, a ich źródłem będzie czysty spektakularyzm. Łatwo wtedy ponieść spore straty w postaci straconych iluzji, obmowy czy nawet wręcz skandalu. Wdzięcznym partnerem Jowisza w aspekcie jest Merkury. Ten pozytywny układ zapowiada sukces w pracy, dzięki dobrze wykorzystanemu intelektowi. Nawet wtedy, gdy będzie chodzić o prace czysto teoretyczne, nie zabraknie korzyści materialne. Krytyczne aspekty mogą oddawać w wątpliwość osiągnięcie sukcesu z racji opieszałości w działaniu, mogą prowadzić do taniej, oportunistycznej postawy, do sztywnego doktrynerstwa, en w konsekwenc.

Powiązane artykuły

  • Jowisz w Strzelcu
  • Jowisz w 20g214 . Jowisz.
  • Jowisz MC y también IC

Z pozytywnymi aspektes mundo:

Deja un comentario